ГоловнаНовини Здоров'яЯк спалити 300 калорій усього за 10 хвилин

Як спалити 300 калорій усього за 10 хвилин

Чи можна спалити 300 калорій за 10 хвилин? Експерти назвали три простих способи, які істотно прискорюють процес спалювання жиру.

Схуднення

Зовсім не потрібно витрачати великі гроші на покупку абонемента в спортзал для того, щоб з допомогою найсучаснішого обладнання боротися із зайвою вагою. Нещодавно вчені довели, що навіть такі види домашньої активності, як миття вікон, боротьба з пилом і відтирання ванної кімнати вже позитивно впливають на зникнення жиру в області живота. Однак не можна прибиратися нескінченно, а крім того, у людей не завжди буває достатня кількість часу на генеральне прибирання. Є менш затратні за часом і навіть більш ефективні способи спалювання калорій за лічену кількість часу.

Читайте ще:  Кава може спровокувати набір ваги

1. Стрибки. Встаньте, ноги поставте на ширину плечей. Почніть повільно присідати, витягнувши руки перед собою, а на середині цього процесу підстрибніть. Коли ви приземлитеся, то трохи відхиліть тіло назад і знову повільно присядьте. Виконайте 10 повторень з 30-секундним інтервалом, а потім ще 30 повторень з 10-секундним відпочинком. Цього достатньо.

2. Віджимання в стилі Людини-павука. Віджимання від підлоги це чудова вправа для опрацювання безлічі м’язів в організмі, а ось ця версія в стилі Людини-павука ще краще. Займіть звичайну позу для віджимань, але коли ви будете нахилятися ближче до підлоги, то одночасно відводіть в бік коліна до рівня стегон. Повертайтеся до вихідної позиції і повторюйте. 10 повторень з інтервалом у 30 секунд, і до 25 повторень з інтервалом в 10 секунд.

Читайте ще:  Колір шкіри може видати наявність прихованої хвороби

3. Біг. Мова йде не про марафонську дистанцію, і навіть не про забіг на 5 км, а про інтервальний біг. Необхідно дуже швидко бігти протягом 10 секунд, потім 30 секунд відпочивати, після чого повторювати цю пробіжку. Можна робити це як на біговій доріжці, в якій-небудь великій кімнаті або де-небудь на вулиці. У міру поліпшення спортивних показників збільшуйте тривалість забігу до 20 секунд з відпочинком в 10 секунд.