Чи можна спалити 300 калорій за 10 хвилин? Експерти назвали три простих способи, які істотно прискорюють процес спалювання жиру.

Зовсім не потрібно витрачати великі гроші на покупку абонемента в спортзал для того, щоб з допомогою найсучаснішого обладнання боротися із зайвою вагою. Нещодавно вчені довели, що навіть такі види домашньої активності, як миття вікон, боротьба з пилом і відтирання ванної кімнати вже позитивно впливають на зникнення жиру в області живота. Однак не можна прибиратися нескінченно, а крім того, у людей не завжди буває достатня кількість часу на генеральне прибирання. Є менш затратні за часом і навіть більш ефективні способи спалювання калорій за лічену кількість часу.

1. Стрибки. Встаньте, ноги поставте на ширину плечей. Почніть повільно присідати, витягнувши руки перед собою, а на середині цього процесу підстрибніть. Коли ви приземлитеся, то трохи відхиліть тіло назад і знову повільно присядьте. Виконайте 10 повторень з 30-секундним інтервалом, а потім ще 30 повторень з 10-секундним відпочинком. Цього достатньо.

2. Віджимання в стилі Людини-павука. Віджимання від підлоги це чудова вправа для опрацювання безлічі м’язів в організмі, а ось ця версія в стилі Людини-павука ще краще. Займіть звичайну позу для віджимань, але коли ви будете нахилятися ближче до підлоги, то одночасно відводіть в бік коліна до рівня стегон. Повертайтеся до вихідної позиції і повторюйте. 10 повторень з інтервалом у 30 секунд, і до 25 повторень з інтервалом в 10 секунд.

3. Біг. Мова йде не про марафонську дистанцію, і навіть не про забіг на 5 км, а про інтервальний біг. Необхідно дуже швидко бігти протягом 10 секунд, потім 30 секунд відпочивати, після чого повторювати цю пробіжку. Можна робити це як на біговій доріжці, в якій-небудь великій кімнаті або де-небудь на вулиці. У міру поліпшення спортивних показників збільшуйте тривалість забігу до 20 секунд з відпочинком в 10 секунд.