Існує ряд продуктів, які впливають на чутливість шкіри до ультрафіолету і, відповідно, на якість засмаги, а також на захищеність від агресивного сонця.

Лікар-дієтолог, старший науковий співробітник клініки Федерального дослідного центру живлення, біотехнології та безпеки їжі Юлія Чехоніна виступила в пресі з поясненням про те, що їжа не впливає на реакції шкіри на вплив сонячного ультрафіолету. За словами спеціаліста, в першу чергу влітку необхідно думати про захист шкіри від прямих променів сонця, а не про те, що з’їсти, щоб краще засмагнути. Надлишковий ультрафіолет здатний пошкоджувати клітини шкіри, сприяючи її швидкому старінню, а також підвищуючи ризик виникнення меланоми.

Лікар-дієтолог констатувала, що захистити шкіру від ультрафіолету дієво допомагають продукти, багаті різними жирними кислотами омега-3 і омега-6, – це такі продукти, як жирна риба, насіння і горіхи, рослинні олії. Водночас Юлія Чехоніна зазначила, що дані продукти хоча і допомагають «посилити захисні властивості шкіри, але їх потрібно вживати в розумних кількостях».

Продовження на наступній сторінці: 1 2