Лікар-дієтолог, доктор медичних наук Михайло Гінзбург рекомендує обов’язково включити в раціон свіжий горох, оскільки простий продукт має цілу низку поліпшують здоров’я властивостей, включаючи захист від раку.

Михайло Гінзбург взяв участь у програми «Про найголовніше». У ній вчений розповів про користь свіжого гороху. Медик помітивши, що простий і скромний продукт забезпечує потужну профілактику раку.

“Горох містить нікотинову кислоту (вітамін B3), що володіє протизапальною дією. Нікотинова кислота – це профілактика вікових захворювань, до яких відносяться і ракові пухлини”, – підкреслив лікар-дієтолог.

Він пояснив, що добову норму В3 містять всього 100 грамів продукту.

Гінзбург уточнив: якщо в їжу вживається свіжий стручковий горох, він повинен бути чистого зеленого кольору без білих вкраплень, сухих ділянок. Критерії якості сухого гороху – невеликий розмір, зелений або яскраво-помаранчевий колір.

Лікар додав, що горох відрізняється високим вмістом іншого вітаміну групи B (В1), благотворно впливає на центральну нервову систему, поліпшує когнітивні функції мозку. Інша перевага продукту – багато білка і кремнію, завдяки чому зміцнюються кістки, поліпшується стан суглобів і зв’язок.