Зупинити старіння неможливо, але сповільнити його цілком реально. Існує кілька способів зробити це, стверджує дієтолог Лорен Манакер.

Шкіра виглядатиме значно молодшою, якщо після 50 років до раціону додати пептиди колагену. Приймати їх можна у формі БАДів, але перед цим необхідно обов’язково проконсультуватись із лікарем.

За словами Лорен Манакер, включення в меню риби призводить до зниження ризику виникнення вікових захворювань, оскільки в ній є велика кількість омега-3. Крім цього, ця речовина покращує когнітивні функції, що знижуються із віком. Однак риба повинна містити якнайменше ртуті.

Фрукти та овочі завдяки великій кількості вітамінів та мінералів також уповільнюють процес старіння, причому на клітинному рівні. У раціон включати їх необхідно щодня, а на перекушування можна пити смузі.

Відмова від куріння, додала дієтолог, також сприяє досягненню поставленої мети. Справа в тому, що через сигарети на шкірі рано з’являються зморшки. Більше того, нікотин погіршує приплив крові до клітин епідермісу.