Експерти в галузі медицини і здоров’я пояснили, чому людям, які переступили 60-річний рубіж важливо не зловживати цукром. Виявилося, це пов’язано зі зниженням активності і уповільненням обмінних процесів в організмі.

На думку експертів, шкідливість цукру полягає в активації викиду інсуліну, який перетворюється в енергію, а при відсутності активності, що особливо актуально у людей після 60 років, відкладається в тканинах у вигляді жиру. Таким чином зростає ризик ожиріння і «супутніх» хвороб, наприклад, проблем із зубами або розвитку захворювань серцево-судинної системи. Вчені підрахували, у разі, якщо щоденний раціон на 20% складається з цукру, це на 90% підвищує ризик інсульту та інфаркту міокарда, що часто призводить до летального результату.

Однак і повністю виключати цукор не варто, так як з його допомогою «запускаються» багато процесів в організмі людини. У будь-якому віці важливо дотримуватися балансу і вживати не більше 50 гр. продукту в день, причому ця цифра вказана з урахуванням вмісту цукру в готових продуктах – випічці, напоях, фруктах, пише інтернет-портал «Planet Today».