Деякі повсякденні звички можуть сприяти ефективному спалюванню жиру та допомагають привести вагу до норми. Рекомендаціями поділився дієтолог Вень Ланьсю.

Корисним рішенням експерт знаходить дефіцит калорій, при розрахунку яких необхідно скоротити обсяги споживаних жирів. До того ж перехід на такий режим повинен мати поступовий характер. Спочатку корисно спостерігати за своїм раціоном, щоб вивести середнє арифметичне значення калорійності.

Після цього від підсумкового показника потрібно що три дні скорочувати кількість калорій на 300-500 ккал. Допустимо і створення меню з плаваючою калорійністю, де вона то вище, то нижче. Ланьсю запевняє, що це допоможе підтримувати організм у тонусі.

У той же час, замість дієти краще переключитися на збалансоване і комплексне харчування. Необхідно враховувати вміст раціону клітковини, різних вітамінів, мінералів, пити достатньо води. Процесу спалювання жиру заважають стресові стани та дефіцит сну, тому подібних подразників краще уникати.

Ще один значущий момент – наявність фізичних навантажень. Вибирати вправи потрібно правильно. Ефективне розщеплення жиру відбувається при інтенсивному короткому або легшому, але тривалому тренуванні. Відштовхуватися експерт радить насамперед від своїх можливостей. Люди, що худнуть, найчастіше намагаються чергувати більш і менш інтенсивні навантаження.