Довгі нігті багато хто вважає частиною образу, проте вони можуть становити загрозу здоров’ю. Про це попередив професор біології Джеффрі Каплан, який представляє Американський університет.

Фахівець попередив, що під нігтями можуть жити шкідливі бактерії. Причому що вони довші, то більше вписувалося площа поверхні, де знаходяться небезпечні мікроорганізми. Це значно ускладнює знезараження при миття рук.

Уточнюється, що неважливо, чи це натуральні нігті, чи нарощені. Професор звернув увагу на результати дослідження, в рамках якого під нігтями було зафіксовано MRSA.

Так називають бактерії, що відрізняються стійкістю до антибіотиків, здатні провокувати серйозні інфекції. Є ризик перенести шкідливі мікроорганізми і на шкіру, це стосується, наприклад, стафілококів.

Читайте також:  Від чаю до кави: температура напою збільшує ризик раку стравоходу в 3 рази

Поширення відбувається при взаємодії з нігтями, коли людина гризе їх, свербить, колупається в носі. Найнебезпечнішою є інфекція нігтів, яка, хоч і не загрожує життю, але може призвести до того, що згадана частина тіла буде понівечена.

У той же час Кайла Ньюман, майстер нігтьового сервісу з Північної Кароліни, розповіла, що зазвичай люди з довгими нігтями знають, як з ними поводитися та утримувати їх у чистоті.