У огірках є як корисні, і шкідливі речовини, тому вживати продукт слід правильно. Рекомендації щодо цього дала лікар-дієтолог Анжеліка Дюваль, яка також пояснила, чому краще очищати покупний овоч від шкірки.

Фахівець зазначила, що найбільш корисними для організму будуть огірки, які вирощувалися на власній грядці. У процесі вирощування овочів людина чітко стежить за процесом, використанням добрив, якістю поливу, всі ці фактори впливають на вміст мінералів.

У продукті є багато калію, що допомагає виводити зайву воду. У спеку використовувати огірки можна для нормалізації тиску при гіпертонії, робити з них можна навіть сік, згодом змішуючи з мінеральною водою, м’ятою та апельсином.

На виході виходить охолоджувальний лимонад. Якщо продукт куплений, Дюваль радить очищати його від шкірки. Саме в ній здатні накопичуватися нітрати та хімічні речовини, які містяться у добривах.

Солоні огірки корисні в помірних кількостях, їсти їх слід виключно вдень. Якщо налягати на соління ввечері, є ризик підвищення рівня натрію, що провокує затримку води в організмі. Останнє загрожує стрибком тиску та набряками.