Каїрський дієтолог Халед Юсеф розкрив 5 секретів, які допоможуть досить швидко позбутися целюліту. Одним з рішень є більше вживання води.

Целюліт є проблемою, яка переслідує багатьох жінок в результаті неправильних звичок, зазначає фахівець. Справі можуть допомогти регулярні фізичні вправи. З поставленим завданням дозволять впоратися і піші прогулянки по 45 хвилин в день.

Доповненням є масажі областей з «апельсиновою кіркою», що стимулює циркуляцію крові в організмі. Структурні зміни в підшкірному шарі стосуються не тільки представниць прекрасної статі з надмірною вагою, тому і струнким жінкам слід враховувати те, що вони їдять.

У меню повинні в обов’язковому порядку бути присутніми білки: пісне м’ясо, риба, соя, сочевиця. При цьому варто розуміти, що нерегулярні прийоми їжі сприяють утворенню целюліту.

Для позбавлення від небажаного явища каїрський дієтолог радить пити більше води, принаймні, 3 літра в день, щоб організм легко позбавлявся від солей і токсинів.

Наступна порада – віддавати перевагу зеленому чаю завдяки присутності в ньому чималої кількості антиоксидантів, які допомагають спалюванню жиру. Тільки не варто це робити перед сном через стимулюючі нервову систему властивості.

Значно зменшити прояви «апельсинової кірки» допоможе і вживання фруктів та овочів, що слід взяти до уваги. П’ятою порадою служить значне обмеження в раціоні солі і страв з консервантами, які призводять до затримки рідини організму, перешкоджаючи поставленій меті і збільшуючи ймовірність запальних процесів.