Хоча холестерин має погану репутацію, невелика кількість — це все, що необхідно для вироблення гормонів та інших речовин в організмі. Але коли занадто багато цієї речовини накопичується в крові, починає утворюватись наліт на стінках артерій.

Ми пропонуємо простий смачний засіб для зниження рівня холестерину! Продовжуйте читати!

Коли холестерин утворює наліт, він знижує нормальний кровотік. В результаті це значно збільшує ризик серцево-судинних захворювань, інфаркту та інсульту. Додавання цього засобу в ваш щоденний раціон може допомогти знизити рівень холестерину.

Як вимірюється холестерин

За даними Американської кардіологічної асоціації, загальний рівень холестерину повинен залишатися нижче 200 міліграмів на децилітр крові. Рівень холестерину в крові від 200 до 239 вважається «верхньою межею», тоді як рівень загального холестерину вище 240 мг / дл рахується «високим». «Високий рівень холестерину більш ніж удвічі збільшує ризик розвитку серцевих захворювань .

Холестерин ліпопротеїнів низької щільності є нездоровим типом холестерину. Він накопичується уздовж стінок артерій, в результаті блокує здоровий кровотік.

Оптимальний рівень холестерину ЛПНЩ становить менше 100 мг / дл, хоча рівень ЛПНЩ від 100 до 129 мг / дл, як правило, безпечний для більшості людей. Холестерин ліпопротеїнів високої щільності — це здоровий тип холестерину, оскільки він допомагає усунути шкідливий холестерин (ЛПНЩ) з вашої системи.

Рівень холестерину ЛПВЩ 60 мг / дл або більше допомагає захистити від хвороб серця. У цьому випадку більш високий рівень є більш здоровим.

Розчинна клітковина

Вівсянка є одним з п’яти кращих продуктів, які допомагають знизити рівень холестерину. Вона містить розчинну клітковину, яка також міститься в яблуках, грушах, бобах, бананах і чорносливі. Коли розчинна клітковина проходить через травний тракт, вона розчиняється в гелевидній речовині. В результаті гелевидне волокно поглинає холестерин і жири, перешкоджаючи їх попаданню в кровотік і замість цього виводячи їх з організму.

Споживання всього 5-10 грам розчинної клітковини в день може допомогти знизити рівень загального холестерину ЛПНЩ. Порція вівсянки на 1 чашку містить від 3 до 4 грамів клітковини. В середньому банані – близько 3 грамів. Для більш здорового вибору вівсяного борошна, зробіть свою власну вдома. Просто подрібніть зерна цілісного вівса. Вживайте з рослинним молоком на ваш смак. Це може бути кокосове або мигдальне молоко, а також додайте свіжі фрукти і корицю.

Вівсянка і банани

Найпростіший спосіб додати банани і вівсянку в свій день – це просто покласти нарізані банани в миску з вівсянкою. Для боротьби з холестерином, додайте кілька горіхів. Вживання одного і того ж сніданку кожен день може бути трохи нудним. Тому додавайте різні фрукти, горіхи, насіння і прянощі.

Смузі для зниження рівня холестерину з бананом і вівсянкою

Інгредієнти

  • 1/4 склянки органічного зерна вівса, просоченого на ніч
  • 1/2 чашки простого білого йогурту
  • 1 нарізаний банан
  • 1/2 склянки рослинного молока
  • 2 чайні ложки меду
  • 1/4 чайної ложки меленої кориці, а також можна додати дрібку порошку мускатного горіха.

У блендері змішайте всі інгредієнти до однорідного стану, якщо хочете, то можете додати трохи води.