Лосось виявився найкращим продуктом для нарощування м’язів. Останнім часом люди багато говорять про лосось і його корисні для організму властивості. Наприклад, відомо, що у цьому продукті багато астаксантину, який знімає втому у спортсменів.

Лосось – це риба, яка дуже добре знайома мешканцям Японії. У ньому, порівняно з м’ясом, мало калорій. Також лосось містить велику кількість білка і зовсім небагато вуглеводів.

Експерт із харчування Марі Кобаясі розповіла, в чому ще полягає користь лосося і як його правильно вживати, пише Yahoo.co.jp.

Поживна цінність лососевих може бути різною залежно від того, до чи після метання ікри спіймана риба. Найбільшою поживною цінністю відрізняється риба, що у океані до нересту. У японській нерці міститься багато жирів, а ось кета – досить пісна.

Лосось вважається білою рибою, але його м’ясо – червоного кольору. Такий колір м’ясо набуває за рахунок пігменту астаксантину, що міститься в панцирах ракоподібних, на яких лосось полює. Пігмент цей виявляється розчиненим у жирі. Крім того, він має антиоксидантний ефект і допомагає наростити м’язову масу.

При цьому поживні речовини, що входять до складу лосося, допомагають і наростити м’язи, і скинути вагу.

У лососі містяться жирні кислоти омега-3. Зокрема, докозагексаєнова та ейкозапентаєнова кислота. Завдяки їм підвищується рівень ліпідів у крові, покращується кровообіг, швидше розподіляються поживні речовини, виводяться відпрацьовані продукти. В результаті у людини покращується стан шкіри, зміцнюється імунітет, знижується вага.

Оскільки ненасичені жирні кислоти, що входять до складу лосося та взагалі будь-якої риби, схильні до окислення, тобто рибу потрібно свіжою. Також важливо не пересмажувати її, тому що в цьому випадку корисні кислоти вимиваються.