Один з найважливіших моментів, який слід відзначити при лікуванні високого рівня холестерину, полягає в тому, що існує два типи: хороший холестерин і поганий холестерин.

Хороший холестерин відомий як ліпопротеїн високої густини; це покращує загальний стан серцево-судинної системи та серця. Поганий холестерин називається ліпопротеїном низької густини, і він формується у вигляді бляшки. Коли хтось хоче знизити рівень холестерину, він прагне знизити рівень цієї останньої форми холестерину.

Один з найкращих способів зробити це, і часто це перша лінія лікування – це дієта. У зв’язку з цим точаться суперечки у тому, чи слід людині споживати популярний продукт для сніданку – яйця.

Деякі побоюються, що вживання дуже великої кількості яєць призведе до підвищення рівня холестерину. Проте дієтолог Анджалі Мукерджі каже, що яйця це добре.

«Яйця багаті на поживні речовини і дуже корисні для здоров’я. Існує безліч досліджень, що підтверджують, що яйця не збільшують ризик серцевих захворювань».

Крім того, Мукерджі додала, що одне яйце на день підходить тим, хто веде активний та здоровий спосіб життя.

Анджалі Мукерджі також каже, що яйця:

  • містять білок гарної якості
  • допомагають вирівнювати рівень цукру в крові
  • дуже корисні для тих, хто страждає від низького рівня цукру в крові
  • корисні для тих, хто страждає на анемію
  • сповнені незамінних мінералів та амінокислот

Також фахівці рекомендують їсти більше жирної риби, коричневого рису, хліба, макаронів, горіхів, насіння, фруктів та овочів. Вони можуть допомогти знизити рівень холестерину і призвести до здорового способу життя. Відмова від шкідливих звичок, таких як куріння та зниження споживання алкоголю, також корисна. Вправи грають свою роль: чим активніша людина, тим більше калорій вона спалює.