Дієтолог Наталія Круглова розповіла, при яких захворюваннях краще відмовитися від вживання салату “Олів’є”. Утриматися від цієї страви слід людям з підвищеним холестерином і захворюваннями шлунково-кишкового тракту.

За словами медика, в цей новорічний салат входить майонез, а він вважається калорійним продуктом. Така заправка, яку, як правило, використовують у великих кількостях для новорічних страв, сильно збільшує калорійність святкового столу.

Замість майонезу медик рекомендувала використовувати грецький йогурт, збитий з додаванням улюблених спецій. Більш того, деякі салати і зовсім краще заправляти рослинними оліями. При цьому його повинно бути не більше однієї чайної ложки на одну порцію. Домашній майонез теж не найкращий варіант для заправки новорічних салатів.

Читайте також:  Як позбутися жиру: п'ять простих способів зробити живіт плоским

Справа в тому, що він готується з сирих яєць, тому існує ризик сальмонельозу. Якщо без майонезу не обійтися, краще вибирати легкий продукт, виготовлений в промислових умовах, але з низьким вмістом жиру.

За словами Наталії Круглової, в ідеалі від майонезних салатів краще відмовитися. Особливо небезпечні такі страви людям, у яких є проблеми з роботою шлунково-кишкового тракту, наприклад, діагностовано гастрит або виразка.

Крім цього, “Олів’є” шкідливий для громадян з підвищеним холестерином. Також експерт рекомендувала при таких захворюваннях замінити в популярному салаті ковбасу на відварне м’ясо.