Людей, що худнуть давно цікавило питання, більш шкідливо їсти солодке потроху і регулярно, або ж багато і за один раз відразу. У виданні BBC Science розкрили дослідження, яке визначило, коли переїдання цукерками шкодить фігурі.

Як пояснюють британські дієтологи, якщо в один день людина отримає величезну кількість калорій, то з більшою ймовірністю вона не побачить на вагах зайві кілограми.

Того ж не можна сказати про регулярне споживання солодощів, які змінюють обмін речовин у людини: організм починає відкладати зайву енергію у вигляді жиру. Особливо це помітно в разі цукерок з великим числом добавок, масла і цукру, що містять надмірний рівень швидких вуглеводів.

Читайте також:  Здоровий кишечник: названо найкорисніший фрукт

Єдиним винятком можна назвати шоколад без додавання молока і підсолоджувачів. Згідно з даними Nestlé, щоденне вживання продукції з какао-бобів здатне знизити вираженість стресу і тривожність.

Багато досліджень також підтверджують, що натуральна солодкість в довгостроковій перспективі нормалізує тиск і холестерин. Від споживання шоколаду варто відмовитися лише тим людям, які страждають від алергії, проблем з шлунково-кишкового тракту і шкірою.