Батьки Алексіс Мартін не натішуться своєю дитиною : юна американка сама вивчила іспанську мову , а зараз із задоволенням читає книги для п’ятикласників . IQ вундеркінда – приблизно 162 бали. За цим показником Мартін обігнала навіть таких визнаних геніїв , як Альберт Енштейн , Стівен Хокінг і Білл Гейтс.
 
Коефіцієнт інтелекту у кожного з цих трьох учених – 160 балів , що на 60 % більше рівня IQ середньостатистичної дорослої людини. Точний результат тестування 3-річної американки вчені встановити не змогли , тому що вона дуже швидко впоралася зі своїм завданням , проте дослідники вважають , що IQ Алексіс Мартін як мінімум на дві позиції вище.

Читайте також:  Невролог пояснив, чому шкідливо їсти перед телевізором

Для довідки:

За статистикою , приблизно у 2% малят є великі розумові здібності, тому завдання батьків – вчасно помітити ці задатки і допомогти дитині « розкритися ».

Мама і тато Алексіс зрозуміли , що їх дочка особлива, з перших місяців її життя. Уже в рік маля могло переказати казку , яку їй прочитали , з точністю до єдиного слова , а через два роки стала читати книги для учнів середніх класів .

Унікальні здібності Мартін не залишилися непоміченими керівниками міжнародного клубу «знавців» Mensa . 3 -річна дівчинка c високим IQ стала членом організації, що об’єднує найрозумніших людей планети.

« Ми горді успіхами доньки , але дуже хвилюємося , як складеться її подальше життя . Алексіс у нас особлива, і ми не знаємо , як вона буде прийнята однолітками » , – зізналися батьки вундеркінда , які скоро почнуть водити дочку в звичайний дитячий сад .