Лікарі перерахували 10 ознак, що свідчать про розвиток хвороби Паркінсона. На їхню думку, патологічні зміни відбуваються через загибель клітин головного мозку, відповідальних за вироблення дофаміну.

Незважаючи на те, що в ученому світі проводилося безліч досліджень цього захворювання, до цього дня без відповіді залишається питання – з якої причини відбуваються ці процеси.

Прийнято вважати, що розвиток хвороби Паркінсона відбувається через генетичну схильність за умови того, що свій вплив надають певні фактори в навколишньому середовищі.

Що ж стосується симптомів захворювання, то в першу чергу потрібно звертати увагу на наявність скутості кінцівок, поява тремору, уповільнення рухів, утруднення при ковтанні, порушення координації, проблемне сечовипускання і дефекацію, погіршення сну, наростання депресивного стану і поява проблем зі шкірою.

Читайте також:  Визначено сніданок, який поліпшує роботу кишечника

Людина відчуває поступове погіршення загального стану здоров’я. У хворого спостерігаються зміни в мові, поведінці і психічному стані. Також у нього виникає відчуття постійної втоми і погіршується пам’ять.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News