Регулярне вживання білого рису добре впливає здоров’я кісток. Про це повідомила дієтолог Лорен Манакер. За її словами, білий рис найчастіше виключають із раціону, проте має багато корисних властивостей.

“Ми всі знаємо, що кальцій і вітамін D – поживні речовини для здоров’я кісток. Але не менш важливим для них є марганець, що міститься в білому рисі”, – розповіла вона, повідомляє видання Eat This, Not That!.

Рис також корисно включати до раціону тим, хто скаржиться на млявість і нестачу енергії. За словами Манакера, рис – джерело великої кількості вуглеводів, які є “паливом” для організму. Багато сортів білого рису збагачені вітамінами групи В, які відповідають за належний рівень енергії в організмі.

Тим не менш, зловживати цим продуктом на постійній основі не треба, вважає дієтолог, інакше є ризик зіткнутися з метаболічним синдромом – порушенням обміну речовин, пов’язаним з ожирінням. Дослідження, опубліковане в журналі Heart Asia, показало, що у тих, хто споживав багато білого рису, ризик розвитку метаболічного синдрому був на 30% вищим.