Деякі хвороби можуть видавати себе станом волосся. Про це попередили медики, пояснюючи, які сигнали організму небезпечно ігнорувати.

Волосся часто випадає при нестачі в організмі заліза, що супроводжується анемією. На тлі такого стану має місце пригнічення клітинних функцій, до кучерів не надходять поживні речовини в необхідних обсягах, на тлі чого спостерігається ламкість. Зазвичай людина воліє змінити засоби для догляду, ігноруючи той факт, що проблема може мати внутрішній характер.

Не варто відкидати і збій у функціонуванні шлунково-кишкового тракту, оскільки в цій галузі відбувається безліч процесів. При серйозних порушеннях волосся може страждати серед перших. Воно може ставати бляклішим і ламким, також не виключається випадання. Кишкові проблеми загрожують дефіцитом низки поживних речовин, тому важливо провести перевірку ШКТ.

Випадаюче волосся здатне попереджати про проблеми в роботі щитовидної залози. Саме згаданий орган відповідає за вироблення трийодтироніну та тироксину, що беруть участь у тому числі у зростанні локонів. Навіть невеликі коливання рівня гормонів загрожують підвищеною ламкістю та іншими проблемами. Лікарі радять перевіряти щитовидку хоча б раз на кілька років, щоб запобігти неприємним наслідкам збою в роботі.