Коли потрібно швидко і легко перекусити, залишки вчорашньої вечері приходять на допомогу. Однак лікарі попереджають, що деяка їжа може поставити здоров’я під загрозу. Експерти попереджають, що їжа, яка довгий час стояла поза холодильником небезпечна для вживання.

“Прибирайте їжу в холодильник відразу, як вона охолоне. В ідеалі не повинно пройти двох годин”, – розповідає Кетрін Зерацкі, дієтолог в клініці Мейо.

Для прискорення процесу вона рекомендує перекладати їжу з каструль і сковорідок в неглибокі контейнери для їх більш швидкого охолодження.

Експерти попереджають, що неправильний температурний режим призводить до швидкого розмноження бактерій в продуктах, в результаті вони можуть виділяти токсини. Це актуально не тільки для м’яса, але і для макаронів або каші.

Читайте також:  Алкоголь не допомагає спати, а заважає

За даними Міністерства сільського господарства США, це означає, що будь-які страви, які простояли дві і більше години при кімнатній температурі, доведеться викинути. А з поїздками на шашлики все ще складніше. Продукти, які були приготовлені з використанням високих температур, потрібно прибрати в холодильник протягом години.