Дієтолог Віктор Жиляєв порекомендував людям, які працюють в офісі, додати в раціон морську рибу та інші продукти, що поліпшують здоров’я. Таким чином можна проводити профілактику артриту і артрозу.

Як зазначив Жиляєв, величезна кількість часу офісні працівники перебувають в статичному положенні, в результаті цього у них погано функціонують суглоби, і спостерігаються застійні явища. Застої провокують хвороби, запалення – артрит, руйнування – артроз. У морській рибі міститься омега-3, позитивно впливає на клітини, судини і знижує ризик запальних процесів в суглобах. Вживання продукту сприяє оновленню синовіальної рідини, що знаходиться між суглобовими поверхнями, знижуючи ризик хвороб суглобів. Рекомендується вживати рибу двічі на тиждень.

Читайте також:  Тепла вода з лимоном вранці: 7 важливих плюсів для здоров'я

“Людина, що веде малорухливий спосіб життя, може зіткнутися з застійними явищами в легенях. Необхідно додати в раціон продукти, які збагачені вітаміном А, що допомагає клітинній тканині оновлюватися. Зокрема відмінно підійде гарбуз, морква, зелень”, – зазначив лікар. Меню можна збагатити соняшниковою олією. У ньому міститься багато вітаміну E, що є потужним антиоксидантом. Завдяки йому поліпшується стан стінок судин.

Офісні співробітники багато часу проводять за комп’ютером, з цієї причини можуть зіткнутися з проблемами із зором. Рекомендується додати в раціон шпинат. У ньому містяться лютеїн і зеаксантин. Дані речовини здатні накопичуватися в сітківці ока і зменшувати ризик виникнення вікової макулярної дистрофії.

Читайте також:  Дослідження: 66% батьків схильні до вигоряння

Людям, які працюють в офісі, корисно пити какао. Вони постійно стикаються з високим розумовим навантаженням і напругою нервової системи. Напій збагачений магнієм, що поліпшує функціонування нервової системи, стабілізує напругу і розслаблення м’язів і допомагає відчути розслабленість.