Влітку досить часто загострюється проблема неприємного запаху тіла. Експерти назвали кілька найбільш ефективних натуральних методів боротьби з цим небажаним ароматом.

Найефективнішим методом боротьби з неприємним запахом тіла є найбільш очевидний – душ. У літній час душ треба приймати не рідше одного разу в день, і особливо після перебування на спекотному сонці. Спробуйте застосувати кокосове масло, яке зберігає приємний запах тіла максимально довго. У нього є протимікробні властивості, які обмежують ріст бактерій, що народжують неприємний запах. Кокосове масло також підтримує здоров’я травної системи.

Людству давно і добре відомі натуральні антисептичні властивості лимона, який видаляє неприємний запах тіла і навіть контролює запах з рота, обмежуючи діяльність бактерій. Лимон – кислотний продукт, і його сік знижує ріст шкідливих бактерій на шкірі. Крім того, лимон зміцнює імунну систему і допомагає виводити шкідливі токсини з організму. Можна спробувати вдатися і до екзотичного для нашої країни насіння німа. Вони рекомендуються в Аюрведі по цілому ряду медичних показань. Насіння володіють протигрибковою, протибактеріальною і антисептичною дією, допомагаючи видаляти бактерії, які породжують неприємний запах.

Якщо ці насіння продаються далеко не в кожному українському магазині, то вже помідори можна купити скрізь. Вони також володіють антибактеріальною і антисептичною дією, адже навіть вживання томатного соку призводить до зниження температури тіла, а це, в свою чергу, зменшує пітливість. Нарешті, досить просто пити побільше води. Вода виводить токсини з організму і впливає як нейтралізатор, не даючи бактеріям формуватися в кишечнику.