ГоловнаНовини Здоров'яДієтолог розповів про смертельну небезпеку деяких видів горіхів

Дієтолог розповів про смертельну небезпеку деяких видів горіхів

Деякі люди під час дієти включають в своє харчування горіхи, не підозрюючи про потенційну небезпеку. Дієтолог розповів про смертельні властивості деяких видів даного продукту.

Арахіс

При складанні дієти слід враховувати особливості певних видів горіхів і їх властивості. Краще зверніться до експерта, який підбере оптимальний раціон для конкретного випадку. Справа в тому, що деякі види даного продукту смертельно небезпечні для людини в певних дозах. Дієтолог розповів, до яких горіхів потрібно ставитися з обережністю.

Арахіс за фактом не є горіхом, оскільки відноситься до сімейства бобових, але в народі прийнято вважати інакше. Продукт хоч і містить кремній, все ж недоліків у нього більше. Справа в тому, що неправильне приготування і зберігання рослини призводить до накопичення отруйних речовин – афлатоксинів. Згідно зі статистикою, в країнах, де даний продукт міститься в основному раціоні, значно збільшені випадки цирозу печінки і онкологічних захворювань. Винуватцем є афлатоксини, які руйнують структуру органу і провокують утворення злоякісних пухлин.

Читайте також:  Чому кашу потрібно вживати щодня

Також акуратніше потрібно ставитися до фісташок, особливо солоних. Подібний продукт не принесе користі організму, а тільки зашкодить. Дієтологи рекомендую віддати перевагу свіжій рослині, оскільки вона містить велику кількість корисних мікроелементів.

На добу можна вживати не більше 50 грам горіхів. В іншому випадку можуть виникнути проблеми зі здоров’ям через надлишків токсинів. Іноді інтоксикація є смертельно небезпечною, тому в усьому необхідно дотримуватися баланс.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News