Онкологи провели аналіз смертності онкохворих. Медики назвали найбільш смертельні види раку, які призводять до летального результату всього за рік.

Згідно зі статистикою, злоякісні утворення органів травлення найнебезпечніші для людини. Після діагностики раку стравоходу майже 60 відсотків пацієнтів помирають протягом року.

Другим смертельним видом онкології є рак легенів, який убиває майже половину хворих людей. На третьому місці рак шлунка, здатного занапастити 47 відсотків пацієнтів всього за рік.

Онкологи стверджують, що в даній статистці дуже важлива стадія захворювання. Багато людей занадто пізно звертаються до лікарів, тому їх шанси вижити зменшуються в кілька разів.

Читайте також:  Застосування третьої дози вакцини схвалили в США для людей з ослабленим імунітетом

Рак крові призводить до смерті протягом року після діагностики 22 відсотків хворих. Онкологія прямої кишки губить 21 відсоток онкохворих. Злоякісне утворення в шийці матки і грудей забирає життя 13 і 6 відсотків пацієнтів протягом року.

Найпоширенішими причинами раку є: куріння, алкоголь, канцерогенні речовини і спадковість. Людям, які знаходяться в зоні підвищеного ризику, рекомендується систематично проходити перевірку у лікарів. Тільки так можна виявити захворювання на ранніх стадіях, і збільшити шанси на ремісію.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News