Дієтологиня Альбіна Комісарова розповіла, чи можна їсти солодке на ніч.

Прийнято вважати, що вечірні перекушування солодким негативно призводять до набору надлишкової маси тіла. Однак, за словами експерта це не зовсім так.

Вона пояснила, що проводилося дослідження, в ході якого двом групам добровольцям пропонували вживати одну і ту ж кількість калорій, при цьому учасники першої їли вуглеводну їжу на ніч, а другий — ні. В результаті виявилося, що зниження ваги в обох групах відбувалося на однаковому рівні.

У зв’язку з цим, можна зробити висновок про те, що солодощі на ніч не зашкодять фігурі, якщо в цілому за день кількість споживаних калорій не перевищує їх витрата. Проте, експертка попередила, що якщо такий принцип працює в питанні схуднення, це не означає, що він несе користь для здоров’я.

“Відносно не важливо з чого надходять ці калорії, організм вміє “діставати” енергію з вуглеводів, білків і жирів, на цьому засновані безліч дієт. Має значення лише для вашого здоров’я отримаєте ви калорії з цільного зерна і білків або з швидких вуглеводів”, – пояснила вона.