Індійські дієтологи перерахували 4 кращі продукти, що допомагають втамувати голод і схуднути. Прикладом є яйця, що вживаються під час сніданку.

За словами фахівців, невгамовний апетит змушує людей віддавати перевагу «нездоровим» продуктам, які призводять до ще більших смаковими бажанням, що неминуче позначається на фігурі. Щодо яєць, їх користь в цьому відношенні пояснюється не тільки присутністю білка, але і придушенням греліну – гормону, який синтезується організмом в шлунково-кишковому тракті і передає в мозок сигнал про необхідність прийняти їжу. У зв’язку з чим такий варіант ранкової трапези дає можливість обмежити калорійність раціону.

Морква в свою чергу багата каротиноїдами, в якості закуски між прийомами їжі вона може допомогти зменшити вироблення кислоти в шлунку і зменшити відчуття голоду через великий вміст клітковини.

Читайте також:  Названо ще одну несподівану користь алкоголю

З поставленим завданням не гірше справляється малина. Суть в тому, що всього 30 грам ягід дозволяють забути про голод на тривалий час, при цьому організм насичується безліччю корисних речовин.

Вівсяна каша містить нерозчинні волокна, тому дієтологи внесли її в цей список, вона не тільки допоможе забути про їжу, але і зменшує запальні процеси в організмі. Недавні дослідження при цьому довели її користь у боротьбі з серцево-судинними захворюваннями, таким чином, надання переваги їй знижує ймовірність передчасної смерті.