Дієтологи назвали продукти, які особливо небезпечно вживати в їжу після того, як закінчився термін придатності. У святкові дні не менш важливо стежити за правильними умовами зберігання страв.

За словами експертів, м’ясні продукти, в тому числі представлені у вигляді нарізки, можуть зберігатися в холодильнику не більше п’яти діб. Якщо ж вживати таку їжу після закінчення рекомендованого терміну придатності, є ризик отримати серйозне отруєння.

У випадку з запеченою куркою відмовитися від неї варто вже після трьох днів, притому якщо зберігалася вона при температурі до +4 градусів. В необробленому вигляді швидко пропадає фарш, а яйця придатні до вживання після перебування в холодильнику не довше 3-4 тижнів. Твердий сир зберігається довше м’якого, але багато що залежить від сорту.

Важливо правильно зберігати різні морепродукти, оскільки отруєння ними вважається одним з найбільш важких. Відносно швидко приходять в непридатність креветки, кальмари і т. д. Навіть у замороженому вигляді їх не можна тримати більше декількох місяців.