У яєць погана репутація через високий вміст холестерину. Але всупереч поширеній думці, вживання яєць як частина здорової дієти насправді є розумним вчинком. Цей популярний сніданок може похвалитися великою кількістю білка, і декількома мікроелементами, відомими своєю роллю в підтримці загального стану здоров’я.

Забезпечує необхідні поживні речовини

Яйця – це їжа, багата поживними речовинами. Фактично, одне велике яйце містить наступні вітаміни і мінерали:

  • Фосфор: 99 міліграмів (мг)
  • Калій: 69 мг
  • Кальцій: 28 мг
  • Залізо: 0,8 мг
  • Вітамін B6: 0,08 мг
  • Вітамін B12: 0,04 мг

Крім того, яйця містять високоякісний білок і сліди інших вітамінів, включаючи вітаміни A і D.

Читайте також:  Банани захищають від хвороб серця

Знижує ризик хвороб серця

Яйця підвищують рівень “хорошого” холестерину. Цей вид холестерину очищає кровотік від поганого холестерину-холестерину, пов’язаного з серцевими захворюваннями. У 2018 році дослідники навіть виявили, що люди, які їли принаймні одне яйце на день, мали менший ризик серцево-судинних захворювань.

Вони повні інших поживних речовин, що підтримують здоров’я серця, таких як калій, який допомагає знизити високий кров’яний тиск, і фолієва кислота, яка сприяє утворенню червоних кров’яних тілець.

Підтримує здоров’я мозку

Яйця можна розглядати як їжу для мозку через необхідну поживну речовину, що називається холіном. Це поживна речовина допомагає регулювати настрій і покращує пам’ять.

Читайте також:  5 ознак, що настав час звернути увагу на печінку

Будує сухі м’язи

Коли ви тренуєтеся, вашому організму потрібен білок, щоб відновлювати розриви в м’язових тканинах. Відновлення цих розривів призводить до зростання м’язів.

Покращує засвоєння поживних речовин

Наступного разу, коли ви сядете за салат, спробуйте з’їсти його з яйцем. Яйце не тільки надає салату більш повний смак, але і допомагає організму краще засвоювати жиророзчинні поживні речовини з інших продуктів, таких як вітаміни A, D, E і K.