Більшість людей щодня харчуються величезною кількістю нездорової їжі, різними солодощами і стравами, котрі містять багато жиру. Лікарі-дієтологи виділили 4 основних види продуктів, прийом в їжу яких може негативно позначитися на здоров’ї.

Дієтолог Бонні Тауб-Дікс стверджує, що вживання в їжу різних ковбасних виробів і бекону може негативно позначитися на здоров’ї людини. Згідно з проведеними дослідженнями, подібне оброблене м’ясо може спровокувати збільшення ризику смерті від захворювань серцево-судинної системи.

Їжа, що містить в собі маргарин, також не рекомендується дієтологами. Вона провокує серцеві захворювання, підвищуючи рівень поганого холестерину.

Випічка промислового виробництва теж змушує лікарів сумніватися щодо її впливу на організм. У ній міститься велика кількість консервантів і досить багато хімікатів, що позначається ще й на смаку продукції. Подібні солодкі перекуси пропонується замінювати натуральними десертами.

Безліч кавових напоїв, які змішують відвідувачам в кав’ярнях, містять в собі 400 калорій і близько 10-15 ложок цукру. Кардіологічна асоціація Америки радить вживати в день жінкам не більше шести чайних ложок цукру, а для чоловіків не більше дев’яти.