Дієтологи розповіли про правила стрункості, які найчастіше замовчуються. Останнім часом люди вважають за краще дотримуватися здорового способу життя, відмовляючись від куріння і алкоголю.

Експерти рекомендують починати ранок зі склянки води. Рідина виводить накопичилися за добу токсини і шлаки. Іноді після випитої води хочеться сходити в туалет.

Дієтологи не радять використовувати лимон при наявності проблем зі шлунком. Вони нагадали, не варто відмовлятися від улюблених страв, важливо дотримуватися різноманітне і збалансоване харчування. Салат та інші овочі повинні займати половину тарілки, а білки і вуглеводи – тільки 25%.

Рекомендується обмежити вживання цукру, оскільки він входить до складу всіх продуктів. Під час схуднення не варто звертати увагу на годинник.

Читайте також:  Лікарі назвали симптоми, які вказують на рак, помітні після пробудження

Позбутися від зайвої ваги або набрати м’язову масу можна, якщо дотримуватися загального способу життя і балансу білків, жирів, вуглеводів.

Дозволяється вживати їжу дрібно або з’їсти все за один раз – важливо дотримуватися необхідну кількість калорій. Необхідно враховувати навантаження на шлунково-кишкового тракту, яка збільшується при другому варіанті.

Під час прийому їжі необхідно відмовитися від перегляду телевізора або YouTube. Таким чином мозок зверне увагу не тільки на їжу, але і на її пережовування, після чого відчуття ситості прийде швидше.

Голод здатний провокувати спрагу, з цієї причини дієтологи радять тримати при собі воду. Доросла людина повинна за день випивати 2 л рідини. Експерти не радять обмежувати вживання вуглеводів. Це можна поясніть тим, що з них людина отримує енергію. З раціону можна виключити «шкідливі вуглеводи», які є в фастфуді або булочках.

Читайте також:  Названо популярний напій, який підвищує ризик розвитку діабету, раку та гіпертонії