Дієтологи озвучили головні помилки в харчуванні, що допускаються сучасним суспільством. Через них можуть виникнути проблеми зі здоров’ям, включаючи стан травної системи, гормонів і ваги.

Перш за все люди зараз часто їдять більше, ніж того вимагає організм. Додаткові калорії забезпечують різні перекуси, куди входять чіпси, булочки, фаст-фуд і т. д. Крім того, в раціоні багатьох громадян є багато жирів, що відрізняються сумнівною якістю, притому вони містяться у великій кількості продуктів.

Помилкою є і нерегулярне харчування, коли повноцінна трапеза трапляється раз в день і мова йде про великі порції. На тлі відсутності режиму і різноманітності може виникати нестача вітамінів і інших важливих елементів, тому потрібно обов’язково налягати на фрукти і овочі. Серйозну роль відіграє і спосіб приготування їжі. Варіння і тушкування набагато корисніше смаження.

Небезпечна для організму і нестача рідини, притому мова йде про чисту воду, а не соки, газованої води та інших аналогах. В сучасності багато людей зловживають солодощами, також залишаються ті, хто не дбає про правильне харчування. Важливо навчитися стримуватися і не забувати, що раціон повинен враховувати вік.