Все більше людей з наближенням літа віддають перевагу відпочинку на природі у вигляді пікніка. Однак звичка закушувати алкоголь м’ясом шашлику небезпечна для стану внутрішніх органів , і медики вважають , що найкраще закушувати спиртне на такому відпочинку не м’ясом , а овочами.
 
За словами дієтолога Оксани Скиталінської , м’ясо загострює дію спирту , що може стати пусковим механізмом для прояву таких хронічних захворювань як холецистит , панкреатит , виразки шлунка. Якщо ж у ньому багато жиру , це посилює дію несприятливих процесів .
 
 « Найкраще поєднувати алкоголь з овочами » , – рекомендує експерт. Овочеве рагу чи шашлик з овочів будуть ідеальним вибором. При цьому ні в якому разі не варто вживати алкоголь на голодний шлунок , після кожної випивки потрібно обов’язково закушувати , а найправильніше – почати їсти за півгодини до « дрінків ».
 
« Розв’язавши » тости , краще утримуватися від суміщення алкоголю з жирними стравами : поєднання жиру і алкоголю лікар вважає подвійним злом. Від такого ансамблю може початися рух каменів у жовчному міхурі , виникнути коліки і сильний біль .

Читайте також:  Які продукти не можна їсти натщесерце?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЯК ВПЛИВАЄ АЛКОГОЛЬ НА МОЗОК

ЯК ЗМЕНШИТИ КАЛОРІЙНІСТЬ АЛКОГОЛЮ?