Дієтологи перерахували поєднання продуктів, вживаючи які простіше худнути. Прості комбінації допоможуть перекушувати смачно і з користю для здоров’я.

Клітковина в комбінації з білком допомагає знизити рівень цукру в крові разом з рівнем гормону голоду, стверджує дієтолог Кайлі Іванір. Це дозволить спалювати жир між прийомами їжі.

Нарізати заморожений банан і з’їсти його з арахісовою пастою, пропонує дієтолог Джинан Банна. Так можна отримати клітковину, білки і насичені жири. Також можна з’їсти целюлозні крекери, але бажано не більше п’яти штук за раз, в поєднанні з сиром.

Ліссі Лакатос і Теммі Лакатос Шамс – дієтологи, які розробили авторську програму, спрямовану на перетворення фігури, радять з’їсти яблуко з фісташками.

Читайте також:  Найменш відомі симптоми одного з найбільш швидко зростаючих видів раку

Це ще один спосіб отримати рослинний білок і клітковину, але бажано дотримуватися норми, близько 30 горіхів за раз. Ще сестри Лакатос поділилися простим, але робочим рецептом: в грецький йогурт можна додати м’яту, корицю і побільше різноманітних ягід. В останніх мало цукру, але вони досить солодкі, щоб вгамувати потребу в солодких ласощах.

Джерело: Eat This, Not That