Дієтологи дали поради, розповівши, як представницям прекрасної статі потрібно формувати свій раціон. Вони перерахували продукти, яких не повинно бути в жіночому меню, якщо ті хочуть зберегти здоров’я й стрункість фігури.

Дієтологи відзначають, продукти не діляться на чоловічі і жіночі, але є ряд найменувань, від якого саме дамам слід відмовитися в першу чергу. За словами експертів, найбільшу шкоду для організму і зокрема травної системи заподіюють фастфуд, оброблена їжа і продукти швидкого приготування, що містять велику кількість солі. У них міститься багато жирів, а головне хімічних сполук.

Бажаючі стати здоровішими повинні відмовитися від будь-якої ковбаси і майонезу. Алкоголь також потрібно виключити, особливо газований. Через спиртні напої, часто калорійні, не тільки відбувається набір ваги, але і висушування шкіри. Втрачаючи вологу, вона покривається зморшками і капілярними сітками. Рекомендується випивати не більше келиха сухого вина. Каву слід дозволяти собі також не більше чашки в день, так як цей напій вимиває з організму кальцій.

Читайте також:  Вчені назвали дієту, яка поліпшує когнітивні функції

Фахівці відзначають, поправитися можна і від їжі природного походження, особливо у вигляді солінь і маринованих овочів. Найбільш калорійними серед них є морква і картопля. Жінки після 45 років повинні виключити ці продукти з регулярного раціону.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News