Експерти розповіли про сезонний овоч, за рахунок якого можна знизити рівень холестерину, а також очистити організм від токсинів. Дієтологи закликають включити в свій повсякденний раціон буряк.

Цінність овоча в наявності в ньому великої кількості корисних речовин. Це стосується в тому числі природних сполук, відомих як алкалоїди. Крім того, продукт багатий флавоноїдами, бета-каротином, рослинними стероїдами і т.д. За рахунок буряка можна стимулювати в організмі процес очищення від токсинів. Крім того, за допомогою овоча печінки простіше справлятися з виведенням останніх без наслідків для здоров’я. Сприятливим чином продукт відбивається на рівні холестерину. Всмоктування останнього в кишечнику частково блокується за рахунок клітковини. Холестерин в стані ставати причиною закупорки артерій, що підвищує ризик серцево-судинних недуг.

Вживати буряк можна в сирому або запеченому вигляді, корисний і сік з неї, також овоч пропонується маринувати. Людям з діабетом перед включенням продукту в раціон краще проконсультуватися з лікарем.