У зв’язку зі швидким настанням зими організму людини потрібно багато білка, який просто отримати з м’яса. Дієтологи пояснили, скільки цього продукту потрібно їсти в холодний період року.

Як стверджує лікар Андрій Тяжельников, нежирні сорти м’яса в зимовий період повинні складати 40% від усього раціону, якщо у людини немає особливих протипоказань.

При зменшенні температури повітря тіло починає потребувати великої кількості енергії, щоб зігріватися і протистояти різним інфекціям. Крім того, в умовах нестачі сонячного світла і тепла метаболізм сповільнюється, провокуючи занепад сил і депресивні стани.

“Щоб допомогти організму впоратися зі зміною кліматичних умов, потрібно дотримуватися збалансованого харчування”, – підкреслив терапевт.

Для цього в щоденній дієті повинні бути присутніми білки, жири, вуглеводи, вітаміни, мінерали і клітковина, які також захищають індивіда від втрати м’язової тканини. Варто віддавати перевагу м’ясу птиці, рибі, яйцям, грибам та іншим продуктам, що містить малу кількість “поганого” холестерину і канцерогенів.