З настанням холодів лікарі рекомендують збільшити в своєму раціоні продукти, які містять риб’ячий жир. За словами дієтологів, цей продукт має чотири корисні властивості.

Як стверджує терапевт Георгій Сапего, риб’ячий жир в основному складається з омега-3 поліненасичених жирних кислот – це з’єднання, яке здатне боротися з надлишком “поганого” холестерину.

Не можна також забувати про корисний вплив на кровоносну систему, в результаті чого нормалізується артеріальний тиск і згортання. “Також омега – 3 мають протизапальну дію”, – зазначив медик, який порадив включити риб’ячий жир в раціон хворих з ревматоїдним артритом.

Хоча продукт не здатний боротися з інфекціями безпосередньо, його склад зміцнює імунітет в сезон ГРВІ. Крім різних сортів риби, омега-3 міститися у великих кількостях в шпинаті, волоських горіхах, квасолі, в лляній і гірчичній олії.

Читайте також:  Які проблеми з очима може викликати куріння?

Ще одне джерело цих незамінних для людини речовин – біологічно активні добавки. Все ж, останніми не варто зловживати, а дозування повинен призначити лікуючий лікар.