Персик має ряд важливих елементів і вітамінів, які сприяють довголіттю. Крім того, плід допомагає знизити ризик розвитку раку, на це та інші властивості фрукта вказали дієтологи.

Персик корисний для серця, імунної системи, підійде для алергіків. Дієтолог Максін Сміт з клініки Клівленда звернула увагу, що у своєму складі фрукт має як розчинну, так і нерозчинну клітковину. Перша з них допомагає привести до норми рівень цукру в крові, а також зберігати оптимальні показники холестерину. пише Express.

Що ж до нерозчинної клітковини, вона запускає травні процеси і перешкоджає появі запорів. У продукті міститься достатньо вітаміну C та безліч антиоксидантів. Останні, за оцінками дослідників, дозволяють скоротити ймовірність серцевих недуг, а також інсульту та раку.

Зокрема, речовини, що містяться в персиках, здатні обмежувати зростання доброякісних пухлин шкіри, запобігаючи їх перетворенню на злоякісні. Захистом від онкології є і поліфеноли.

Джудіт Уайлі-Розетт, яка представляє кафедру здоров’я в Медичному коледжі Альберта Ейнштейна в Нью-Йорку, нагадала, що сезон персиків зазвичай досить короткий, а встигнути насолодитися фруктом потрібно саме в той час, коли він росте в природних умовах.

Уточнюють дієтологи і що чашка нарізаного кубиками персика має близько 319 мг калію, що становить приблизно 6,8% від рекомендованої денної норми.

За рахунок калію можна знизити кров’яний тиск, ризик інсульту та утворення каменів у нирках. Крім того, він має стимулюючий ефект, що корисно для зростання м’язів та збільшення тривалості життя. Це підтверджує експеримент 2001 року, проведений із нектаринами на плодових мушках.