Темний шоколад є ласощами, котре містить в собі велику кількість жирів і антиоксидантів. Про це написала медіа-франшиза Eat This, Not That.

Дієтолог Олівія Тарантіно розповіла, що ж відбувається всередині організму, якщо з’їдати щовечора одну часточку шоколаду.
Темний шоколад здатний усувати набір зайвих кілограмів. У какао міститься антиоксидант-олігомерний проціанідін. Вчені провели дослідження і з’ясували, що цей флавоноїд гальмує набір надмірної ваги. Таким чином в часточці темного шоколаду міститься набагато менше калорій, ніж в молочному або білому. Проте з солодощами перестаратися не потрібно, потрібно контролювати розміри порцій.

Темний шоколад здатний боротися зі стресом. Речовини, які містяться в цих ласощах, благотворно впливають на організм людини. Якщо вживати протягом 14 днів 40 грам шоколаду, то він допоможе розслабитися. Про це повідомив Journal of Proteome Research. Шоколад знижує показники гормонів стресу, наприклад, кортизол. Також ця солодкість здатна скоротити ризик розвитку хронічних хвороб таких, як: ішемічне захворювання серця, інсульт і цукровий діабет. Фахівці вважають, подібний вплив виникає через що містяться флавоноїдів: епіхатехін, катехін і проціаніди.

Читайте також:  Психологи назвали 5 ознак приречених стосунків

Темний шоколад благотворно впливає на роботу шлунково-кишкового тракту. Для того, щоб кишкова мікрофлора виконувала свої завдання, її потрібно забезпечити підходящої «їжею». Шоколад містить в собі поліфеноли какао, що сприяють збільшенню кількості бактерій, які борються із запаленням в організмі.

Якщо вживати темний шоколад, то є ймовірність запобігти запальні процеси в організмі. Дане ласощі усуває запалення на рівні клітин і допомагає їм відновлюватися. Вчені пояснюють цей вплив тим, що шоколад містить в собі флавоноїди.