Довголіття на 75% залежить від того, який спосіб життя веде людина. Збільшити тривалість життя можна, просто змінивши деякі звички. Зокрема, варто відмовитися від куріння і алкоголю, почати правильно харчуватися, а також звернути увагу на кількість води, яка випивається в день.

Оскільки вода є основним хімічним компонентом організму і становить близько 60% ваги тіла, їй слід віддавати перевагу перед іншими напоями. Центри контролю та профілактики захворювань (CDC) повідомляють, що вода допомагає організму підтримувати нормальну температуру тіла, зволожує суглоби, захищає спинний мозок і позбавляє від шлаків. Крім того, вона покращує пам’ять, травлення і кровообіг, зберігає здоров’я шкіри і виводить токсини.

Читайте також:  Визначити тиск без тонометра: названі часті симптоми гіпертонії

“Кожному потрібно випивати різну кількість води в день”, – розповіли дієтологи Джульєтт Келлоу і Сара Брюер. За їхніми словами, щоденні потреби в рідині залежать від ваги, віку, статі, рівня активності та клімату. Жінкам рекомендується випивати близько двох літрів води щодня, а чоловікам – два з половиною.

«Для більшості з нас приблизно п’ята частина рідини в раціоні надходить з продуктів, таких як молоко, суп, тушковане м’ясо, йогурти, фрукти і овочі», – сказали фахівці. “Таким чином, якщо 20% води ми отримуємо з їжі, то жінкам необхідно випивати 1,6 літра, а чоловікам – 2 літри рідини. Це приблизно шести-вісім склянок”, – додали вони.

Читайте також:  Названі продукти, які підвищують рівень холестерину

Доведено, що вода значно знижує ризики різних захворювань і навіть деяких форм раку. Крім цього, вона забезпечує необхідний рівень гідратації клітин, що саме по собі веде до більш тривалої і здорового життя.

Разом з тим експерти попередили, що вживання занадто великої кількості рідини може призвести до гіпонатріємії. При відсутності лікування стан може бути небезпечним для життя, уклали дієтологи.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News