Американський лікар-дієтолог Барбара Куїнн розповідає про 5 корисних продуктах, які вона завжди радить пацієнтам включати в свій раціон.

Яблука

“Яблука – відмінне джерело розчинних харчових волокон … якщо ми їмо їх разом зі шкіркою”.

Продукти з високим вмістом розчинної клітковини відомі своєю здатністю знижувати рівень глюкози і холестерину.

Ягоди

“Я небайдужа до чорниці, але всі види ягід наповнені речовинами, які вчені називають біологічно активними сполуками, які допомагають захистити роботу серця і мозку”.

Вони можуть навіть допомогти полегшити проблеми з кишечником. Насолоджуйтесь ними в свіжому, замороженому або сушеному вигляді, щоб поповнити свій запас поживних речовин на день.

Читайте також:  Чиста вода небезпечна для здоров'я

Всі види капусти

Цвітна капуста, поряд з іншими хрестоцвітними овочами, такими як капуста, брокколі і брюссельська капуста, містить речовини, які широко вивчаються на предмет їх здатності нейтралізувати токсини, що викликають рак. Вони вважаються некрохмалистими овочами з високим вмістом поживних речовин і клітковини, при цьому з низьким вмістом вуглеводів і калорій.

Яйця

Крім того, що цільні яйця є найбільш засвоюваним високоякісним білком на планеті, вони багаті холіном – поживною речовиною, яка необхідна нашому організму для розвитку мозку, а також для контролю настрою, пам’яті і м’язів.

Виноград

“Я не можу сказати вам, скільки з моїх клієнтів помилково думали, що виноград заборонений, тому що він “з високим вмістом цукру”. Не обов’язково. Наприклад, півсклянки червоного винограду містить приблизно таку ж кількість натурального цукру, як невелике яблуко”.

Читайте також:  Чому мед корисний при застуді

Червоний виноград має додаткові антиоксидантні властивості завдяки своєму червоному пігменту.