У кожного хоча б раз у житті було похмілля. І якщо ви після цього не кинули вживати спиртні напої, то запам’ятайте декілька правил, щоб похмілля до вас більше ніколи не прийшло.

1. Не пийте газовані алкогольні напої

Алкоголь з газованих напоїв швидше всмоктується в кров. Відмовтеся від шампанського, газованих коктейлів тому, що ви сп’янієте швидше і буде більше шансів прокинутися вранці з важким похміллям. Навіть якщо ви п’єте алкоголь без газу, то хоча б у цей день не пийте будь-якої іншої газованої води.

2. Не пийте концентровані алкогольні напої

Вино і пиво містять менший відсоток алкоголю, ніж мішані коктейлі та міцні напої. Краще весь вечір повільно потягувати вино, ніж швидко сп’яніти від міцного алкоголю.

3. Випийте склянку молока

Якщо ви маєте намір вживати напої, які містять алкоголь, то випийте перед цим хоча б склянку молока. Молоко має властивість обволікати шлунок, створюючи свого роду захист. Завдяки цьому алкоголь буде повільніше всмоктуватися в кров, що позбавить вас від усіх «принад» ранкового похмілля.

4. Знайте міру

Люди, які не знають міри – дуже багато п’ють. Навіть якщо їм вже важко триматися на ногах і заплітається язик, їм здається, що вони ще недостатньо п’яні. Не уподібнюйтеся таким людям, завжди знайте міру. Краще випити менше, але вранці відчувати себе нормально, ніж багато, але з сумними наслідками.

5. Закушуйте

Ніколи не пийте на голодний шлунок і не нехтуйте закусками. Алкоголь, потрапляючи в порожній шлунок швидше всмоктується в кров, і, отже, ви швидше п’янієте. Добре поїжте перед вживанням алкогольних напоїв, і закушуйте під час пиття. Це дозволить вам не тільки повільніше п’яніти, але й уникнути похмільного синдрому вранці.

6. Не пийте в поганому настрої

Якщо ви починаєте пити, коли вам погано на душі, або ви на когось злитеся, то ви не будете помічати того, скільки ви випили. Ви будете пити, і пити, як ті люди, які не знають міри. Знайдіть інші, безалкогольні способи розслаблятися.

7. Пийте один вид напою

Лікарі не рекомендують змішувати протягом вечора кілька різновидів алкогольних напоїв. Якщо ви вибрали напоєм вечора горілку, то пийте тільки її. Не варто вживати домашній алкоголь, так як він завдяки вмісту всяких домішок викличе ефект змішування різних напоїв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ТОП-5 ДОМАШНІХ ЗАСОБІВ ЛІКУВАННЯ ПОХМІЛЛЯ

ЗАСОБИ ВІД ПОХМІЛЬНОГО ГОЛОВНОГО БОЛЮ

КРАЩІ РЕЦЕПТИ ДЕТОКСИКАЦІЇ ОРГАНІЗМУ