Сухофрукти – це чудове джерело білків, вітамінів, мінералів і клітковини. Всі ці нутрієнти сприяють зміцненню імунітету і приносять величезну користь у підтримці здоров’я взимку. Які ж сухофрукти рекомендуються до регулярного вживання?

Чорнослив. Його вживання допомагає заповнити енергію, від занепаду якої взимку страждають майже всі. У цьому сухофрукті міститься багато мінеральних речовин, наприклад, калію, важливого для зниження підвищеного тиску. Крім того, чорнослив корисний для травлення, ефективно допомагає від запорів.

Ізюм. Цей сухофрукт рекомендується при недокрів’ї для стимуляції виробництва гемоглобіну. За словами фахівців, вживання родзинок спонукає організм старанніше працювати над створенням додаткового рівня захисту від збудників хвороб, – тому він особливо корисний взимку, в сезон бурхливих інфекцій.

Інжир. Взимку у багатьох загострюється пристрасть до солодкого. Сушений інжир в цьому плані корисний для ласунів як альтернатива солодощів готового виробництва. Цей сухофрукт повністю зберігає вітамінний і мінеральний склад свіжого плоду і вельми актуальний взимку, коли немає фруктового розмаїття.

«Сухофрукти потрібно вибирати дуже ретельно: віддавайте перевагу тим сухофруктам, що висушені максимально натуральним способом, без застосування цукру і солодких сиропів», – поділилися рекомендацією експерти.

Джерело: МедікФорум