За словами дієтологині Світлани Фус, лимони – не найкращі джерела вітаміну С взимку. Спеціалістка рекомендує вживати більш багаті цим антиоксидантом продукти.

У своєму Instagram-акаунті дієтологиня повідомила, що добова потреба організму дорослої людини у вітаміні С – це 100 міліграмів. Якщо розглядати його джерелом лимони, то 100 грамів дають менше половини норми, близько 40 міліграмів.

За словами фахівчині для задоволення потреби у вітаміні С слід вживати в їжу більш насичені ним продукти.

“Щоб отримати необхідну добову дозу цього вітаміну, потрібно з’їсти аж 225 грамів лимона, а чорної смородини або болгарського перцю – всього 50-60 грамів, апельсина – 200 грамів. Мені здається, що це реальніше, ніж використовувати стільки лимонів”, – висловилася Світлана Фус.

Спеціалістка додала, що лимони не володіють прямою противірусною дією. Проте, містячи в комплекті вітаміни, антиоксиданти, органічні кислоти, ефірні олії, вони допомагають організму бути міцнішим і витривалішим в сезон хвороб, покращують людям самопочуття.

“При регулярному вживанні покращують циркуляцію крові, допомагає боротися з сонливістю і втомою”, – уточнила дієтологиня.