Дієтолог Кавіта Девган (Kavita Devgan) перерахувала 4 спеції, які допомагають швидше одужати при грипі. Прикладом є застосування чорного перцю, багатого вітаміном С.

“Не всі знають, що спеції можуть бути рятівниками в неспокійні часи і захистити нас від багатьох вірусів, покращуючи імунітет. Особливо це стосується паніки навколо COVID-19”, – зазначила фахівець.

Одна з таких спецій куркума, що має в своєму складі велику кількість антиоксидантів. Вона має противірусні, протигрибкові, антибактеріальні властивості, успішно ведучи боротьбу з застудою і грипом, що здійснюється за рахунок зниження рівня викликаних інфекцій запальних складових в організмі. Сюди ж відноситься очищення крові. У свою чергу насіння кмину – хороше джерело заліза, що є невід’ємною частиною гемоглобіну, що допомагає транспортувати кисень з легенів в усі клітини організму. Це важливо для виробництва енергії та обміну речовин, що допомагає підтримувати імунну систему.

У цьому ж списку чорний перець, що містить вітамін С, який природним чином підвищує імунітет і діє як відмінний антибіотик. Не гірше з поставленим завданням справляється гвоздика – органічний відхаркувальний засіб, що дозволяє запобігти респіраторним інфекціям, що слід взяти до уваги. Рекомендується класти її під язик, хоча не гіршим рішенням служить чай з додаванням спеції.