Американські вчені з Університету Канзасу з’ясували, що жінки в амурних справах відрізняються дивною недогадливістю. Лише 18% представниць прекрасної статі розуміють, коли з ними фліртують чоловіки.

Між чоловіками і жінкам виявлено ще одну значну відмінність, і тепер вона стосується догадливості в справах сердечних. Тільки 18% жінок розпізнають чоловічий флірт на свою адресу, а серед чоловіків спроби жінок пофліртовати правильно розрізнили 36%, тобто в два рази більше. До такого висновку прийшли вчені з Університету Канзасу на чолі з професором Джеффрі Холом.
 
У дослідженні брали участь 62 пари одиноких гетеросексуальних студентів коледжів, яких попросили поспілкуватися один з одним через інтернет-чат протягом 12 хвилин. Після цього кожен з добровольців відповів на спеціальні питання, одне з яких стосувався того, чи не намагався він фліртувати зі своїм співрозмовником, а також, чи не здалося йому, що це з ним (чи з нею) фліртували в ході діалогу.
 
При цьому і чоловіки, і жінки були приблизно однаково точні у визначенні тієї ситуації, при якій з ними не фліртували. Відсутність флірту правильно розпізнали 80% добровольців. А от сам флірт вірно підмітили 36% чоловіків і 18% жінок. Як вважають автори дослідження, ця відмінність пов’язана з різною тактикою флірту чоловіків і жінок, а зовсім не з тим, що прекрасна стать відрізняється такою недогадливістю.
 
Жінки, які просто фліртують поводяться більш відкрито, коли проявляють інтерес до чоловіка. А представники сильної статі фліртують настільки обережно, що багато жінок цього навіть не розуміють.

Читайте також:  Чому не варто залишати зубну щітку у ванній

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ЧОЛОВІКИ ЦЕ СЛАБКА СТАТЬ – ДОВЕДЕНО НАУКОЮ!

НЕБАГАТІ ЧОЛОВІКИ – НАЙКРАЩІ КОХАНЦІ