Деякі продукти надають особливо благотворний ефект на серцево-судинну систему. Переваги окремих складових раціону перерахувала лікар-дієтолог Маргарита Корольова.

Чайний гриб набирає популярність. У продукті містяться антиоксиданти, які сприятливо позначаються на роботі печінки. Позитивний ефект відчує і серцево-судинна система, притому вже через місяць активного включення напою в раціон.

Чайний гриб в змозі знижувати вміст “поганого” холестерину і піднімати концентрацію хорошого. Для серця особливо важливі деякі елементи, це білки, натуральні вуглеводи і жири.

Поповнити повсякденне меню дієтолог радить рибою з північних морів, вона багата омега – 3 і підтримує плинність клітин, що важливо для профілактики тромбозу. Знайти жири можна в авокадо і нерафінованих оліях, якщо вони пройшли через холодний механічний віджимання.

Позитивно на роботі серця позначаться не тільки корисні жири, але і багата вуглеводами або жирами їжа, якщо ті мають природне походження. Білки можна знайти в рибі, м’ясі або птиці. Вуглеводи будуть потрібні для того, щоб орган зміг функціонувати енергійно.