Кандидат медичних наук, лікар-дієтолог Римма Мойсенко назвала п’ять найбільш небезпечних для імунітету груп продуктів. У ряді випадків вони можуть сприяти руйнуванню захисних властивостей організму, необхідно контролювати харчові звички.

До найнебезпечнішим для здоров’я людини відносяться продукти, що містять казеїн, глютен, пасльонові, цукор і дріжджі. При застуді необхідно посилити імунну відповідь, в першу чергу, це стосується кишечника.

Велика частина продуктів харчування, пропонованих промисловістю, містять глютен і казеїн, з цієї причини від їх вживання слід відмовитися.

Необхідно також виключити з раціону хлібобулочні вироби та молочні продукти. Не рекомендується вживати солодощі і чіпси, що містять значну кількість дріжджів і цукру.

Читайте також:  Розкрито корисні властивості оливок

З настанням осені загострюються застуди, з цієї причини потрібно утримуватися від напівфабрикатів і фастфуду. У ряді випадків виробники збільшують термін зберігання продуктів харчування шляхом додавання різних хімічних компонентів.

Багато з них надають вкрай негативний вплив на імунну систему і пригнічують її дію.

Коли людина захворює, необхідно вживати термінових заходів. Рекомендується почати вживати овочі, фрукти і ягоди. Те ж відноситься до круп, риби та м’яса птиці.