Користь, яку ви отримаєте від їжі, залежить ще й від того, в який час ми її їмо. Деякі страви можуть принести серйозні проблеми, якщо з’їсти їх на голодний шлунок.

Якщо ви дуже голодні або збираєтеся снідати, варто врахувати особливості деяких страв і продуктів. Наприклад, на голодний шлунок краще не їсти страви з великою кількістю спеції і взагалі будь-яку гостру їжу. Справа в тому, що багато спецій дратують слизову шлунка і трапеза загрожує вам печією. Тим, хто потерпає від виразкових і запальних захворювань слизової, потрібно бути особливо обережними з стравами з великою кількістю спецій, вони можуть бути взагалі протипоказані.

Читайте також:  Кава захищає від небезпечного ушкодження нирок (скільки потрібно пити?)

Щоб допомогти шлунку, фахівці Медичного центру Langone при університеті Нью-Йорка рекомендують молочні продукти. Перед «дратівною» трапезою досить з’їсти кілька ложок несолодкого йогурту, випити молока або кефіру.

Молочні продукти також рекомендуються перед вживанням фруктів, якщо ви збираєтеся їсти їх на голодний шлунок. Деякі фрукти можуть дратувати слизову, викликаючи неприємні симптоми. Крім того, поєднання фруктів і молочних продуктів, наприклад, сиру або йогурту, допоможе краще втамувати голод.

На голодний шлунок краще відмовитися від різних снеків. Вони містять багато вуглеводів, а часто і жирів, але при цьому не дадуть вам тривалого насичення. Якщо ви, наприклад, збираєтеся на тривалу прогулянку, краще взяти з собою бутерброди і трохи фруктів, а не чіпси і крекери.

Читайте також:  Відчуття після вживання алкоголю може сигналізувати про рак

Особливо звернули увагу фахівці на алкоголь. Спиртне не тільки дратує слизову, але і викликає помилкове відчуття насичення. Тому після пари коктейлів ви перестанете відчувати голод, а ваш шлунок буде страждати. Перед тим, як випивати алкоголь, потрібно обов’язково поїсти.