Харчова алюмінієва фольга присутня на кухні кожної господині, і в цілому її використання для приготування і зберігання страв цілком безпечно, проте є загрози, які приховує в собі цей пакувальний матеріал. Про це розповіла кандидат медичних наук, терапевт, дієтолог вищої категорії та керівник Центру «Здорове харчування» Катерина Бурляєва.

За словами медикині, алюмінієва фольга – це універсальний матеріал, який широко застосовується для запікання і зберігання продуктів. Вона виготовляється за спеціальною технологією і вважається абсолютно безпечною для використання в побуті. Харчова фольга допомагає зберегти аромат, корисні властивості і апетитний вигляд приготованих в ній продуктів.

При цьому багато господинь турбуються про те, наскільки безпечно використовувати даний матеріал для готування, адже при високих температурах алюміній може перейти в їжу. Лікарка вважає ці побоювання небезпідставними. Медикиня пояснила, що харчова фольга має покриття з оксидної плівки. Саме воно і не дозволяє алюмінію проникнути в їжу.

У свою чергу для технічної фольги використовуються інші матеріали, тому її використовувати для запікання категорично не можна. При цьому є нюанси, про які мало хто знає. Наприклад, харчову фольгу краще не використовувати для продуктів, що містять кислоту, і відмовитися від її застосування для рецептів, де присутній даний інгредієнт.

Кислота, будь вона оцтова або лимонна, може зруйнувати захисний шар і тоді алюміній проникне в їжу. В інших випадках використання харчової фольги абсолютно безпечне.

Джерело: actualnews