ГоловнаНовини Здоров'яНатуральні способи зниження рівня холестерину

Натуральні способи зниження рівня холестерину

Високий холестерин може передаватися у спадок, але найчастіше є результатом не надто здорового способу життя. Комбінація з правильного харчування, регулярних навантажень і деяких ліків допомагає ефективно справлятися з цією проблемою.

Судини (холестерин)

Відразу кілька факторів на зразок неправильного харчування, ожиріння, нестачі фізичних навантажень, діабету і куріння збільшують показники холестерину. А це загрожує поступовою закупоркою наших кровоносних судин атеросклеротичними бляшками і розвитком розладу під назвою атеросклероз. Необхідно слідувати даним порадам для того, щоб знизити ризик недуги, що наближає інфаркти та інсульти.

Раціон визначає ризик атеросклерозу більшою мірою. Обмежте прийом тваринних жирів і налягайте на “хороші” жири. Вживання їжі, що містить насичені і трансжири, збільшує рівень “поганого” холестерину в крові.

Читайте також:  У разі кашлю не можна дихати над каструлею з гарячою картоплею: лікар пояснив небезпеку

Якщо у вас є зайва вага, постарайтеся поступово худнути і зберігати здорову масу тіла. Зайва вага або ожиріння збільшують показники “поганого” холестерину і знижують рівень “хорошого”.

Куріння в цілому шкідливо для всіх аспектів здоров’я. Сигаретний дим впливає на зростання “поганого” холестерину і на рівень тригліцеридів в крові. Чим швидше ви кинете, тим краще для вашого здоров’я.

Вживайте органічні, натурально вирощені продукти харчування. Ігноруйте овочі, які можуть містити хімікати, токсичні для тіла.

Перестаньте вживати продукти, що пройшли через глибоку переробку. У них містяться хімікати і токсини, що створюють дисбаланс у виробництві жирової тканини.

Читайте також:  Ендокринолог: які фрукти небезпечні для печінки

Вживайте вечерю за 4 години до відходу до сну. Неперетравлена їжа в шлунку може створювати токсичність в організмі.

Фізичні навантаження – один з кращих способів зниження “поганого” холестерину. Займайтеся не менше 30 хвилин в день 5 разів на тиждень. Про це пише The Health Site.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News